Živé vysílání: Dotace na chodníky a cyklostezky

V dalším živém vysílání se podíváme na to, jakým způsobem a z jakých zdrojů je možné získat finanční prostředky na budování nebo rekonstrukci chodníků a cyklostezek.

Téma

V dalším živém vysílání se podíváme na to, jakým způsobem a z jakých zdrojů je možné získat finanční prostředky na budování nebo rekonstrukci chodníků a cyklostezek. Konkrétní půjde o výzvy v rámci IROP a Státního fondu dopravní infrastruktury.

Záznam

Je vám plně k dispozici záznam, a to

Živé vysílání

Zájem obcí o budování a rekonstrukce chodníků je v současnosti velký, proto jsme se rozhodli připravit živé vysílání. Informace jsme přehledně zpracovali, roztřídili a přidali důležité body z našich zkušeností tak, abyste po zhlédnutí měli lepší představu o obsahu výzev, o podmínkách i o tom, jestli je dotace vhodná právě pro vaše potřeby a záměry.

Co všechno vás ve vysílání čeká?
👉 Ukázky realizací
👉 Základní informace o výzvách
👉 Podporované aktivity
👉 Detail jednotlivých výzev
👉 Důležité termíny
👉 Proces a hodnocení
👉 Co může obec udělat
👉 Povinné přílohy k žádosti
👉 Praktické tipy a zkušenosti

Jak se zúčastnit?

Vysílání začne na 31. března ve 13 hod,

  • na YouTube ho můžete sledovat kliknutím sem,
  • na Facebooku kliknutím sem, přidejte se na tomto odkazu už teď k události a vysílání se vám připomene.

Těšíme se na vás a rádi s vámi třeba ještě předtím probereme vaše plány a záměry, a to při nezávazné bezplatné konzultaci.

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.