O nás

Jsme pravou rukou obcí, spolků, sociálních služeb a dalších subjektů neziskového sektoru. Získáváme pro ně finanční podporu, zpracováváme projektové dokumentace a provádíme je celým dotačním procesem a řízením projektu.

Rozumíme tomu, co děláme

Dotace, veřejné zakázky, příprava a řízení projektů. To vše se nese v duchu vysoké administrativní zátěže, zákonů, podmínek a dalších možných úskalí. Právě v těchto oblastech se již řadu let pohybujeme jako ryba ve vodě.

Ať už jste firma, obec, OSVČ, město velké nebo malé, tak vám rádi pomůžeme v rámci jakékoliv dotace, veřejné zakázky či v přípravě a řízení projektu. Nevyplníme za vás jenom papíry, ale provedeme vás hezky celým procesem, od začátku až do konce.

Díky spolupráci s naší společností získáte zkušeného spoluhráče a svých cílů dosáhnete rychle a snadno.

Jdeme na jistotu

Jsme partneři

Jednáme napřímo

Čas jsou peníze

Naše činy mluví za nás

2 miliardy

jsme získali pro naše klienty

2 100 dotací

jsme úspěšně dokončili

211 zákazníků

se na nás opakovaně obrací
Potřeboval jsem získat dotaci na opravu chodníků. Jsou klíčové pro bezpečnost našich dětí, které v obci chodí do školy a do školky. 30 let se o tom mluvilo, ale z obecního rozpočtu bychom to nezvládli. Hledal jsem firmu, která by byla dostupná a nebyla zdaleka. Měli vysokou úspěšnost žádostí o dotace, tak jsem s nimi začal spolupracovat. Nejvíce se mi líbí jejich vlastní iniciativa. Líbí se mi, že jsou zde kompetentní lidi, kteří mi řeknou co a jak je potřeba připravit.

Ing. Marián Sipajda

starosta obce Sokoleč
Spolupracuji s několika firmami i jednotlivci, kteří mi pomáhají v oblasti dotací a výběrových řízení. Když pan Semerád založil Artendr, oslovil mě, jestli bychom nechtěli dotace zprostředkovat. V té době jsem měl již dva úspěšné projekty za sebou, zároveň ale i pár neúspěšných žádostí. Kromě dotací jsme si následně nechali pomoci i s výběrovým řízením na dodavatele stavby zmíněného sociálního domu a tělocvičny, dále na rekonstrukci základní školy, přístavbu odborných učeben a další. Dnes máme celkem pět investičních akcí, z nichž Artendr zaštiťuje dvě. Se vzájemnou spoluprací jsem spokojen, reagují na podněty, které dávám a stejně tak plním připomínky, které dávají oni mě, abychom dodrželi termíny. Jejich přístup mi vyhovuje.

Mgr. Martin Charvát

starosta městysu Plaňany
Se službami společnosti Artendr s.r.o. jsme byli nadmíru spokojeni. Podklady pro dotaci se nám společnými silami podařilo dodat velmi rychle, všechny potřebné informace byly jasně sděleny. Jsme rádi, že díky společnosti nám odpadla administrativní zátěž spojená s celou dotací a prakticky jsme se nemuseli o nic starat. Pokud chcete získat dotaci bez zbytečných problémů a ušetřit spousty času studováním výzvy, tak rozhodně doporučujeme využít služeb společnosti Artendr.

Petr Kopáč

starosta obce Strašov

Poznejte náš tým

Ondřej Chyba

Obchodní zástupce

Bc. Michaela Šuchová

Asistentka

Klaudie Soukupová, Dis.

Projektová manažerka

Sandra Barešová

Projektová manažerka

Jakub Trpák

Projektový manažer

Tomáš Kroupa

Projektový manažer, stavební technik

Nikola Švárová

Projektová manažerka

Ing. Jana Vítková

Projektantka

Ing. František Mandovec

Projektant pro pozemní stavby

Alesia Katuzhenets

Projektantka

Michal Douša

Projektant

Benjamin Erben

Projektant

Denisa Vojtíšková

Specialista inženýringu

Ing. Michaela Maxová

Specialistka veřejných zakázek

Tomáš Štolc

Grafik

Mgr. Zdeněk Truhlář

Právník

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.