Základní info

100%
až 150 000 000
do 12.9.2024
Mám zájem o dotaci

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete poradit s dotací? Ozvěte se mi, ráda vám pomohu.
+420 737 180 259
info@dotacnipruvodce.cz

Chcete mít přehled o aktuálních dotacích každý den?

Lůžková psychiatrická péče

Přečtěte si podrobnosti výzvy, která podporuje specializovanou lůžkovou psychiatrickou péči.

Probíhá příjem žádostí do 12.9.2024

Mám zájem o dotaci

Podporované aktivity

Cílem výzvy je integrovaná péče, integrace zdravotních a sociálních služeb – podpora rozvoje a dostupnosti akutní a specializované lůžkové psychiatrické péče.

Konkrétně je podporována výstavba, modernizace a rekonstrukce:

  • akutních psychiatrických oddělení ve všeobecných nemocnicích;
  • akutních a specializovaných oddělení v rámci psychiatrických nemocnic v souladu s jejich transformačními plány v rámci procesu deinstitucionalizace.

Oprávněný žadatel

Oprávněným žadatelem jsou všeobecné nemocnice a psychiatrické nemocnice/léčebny - poskytovatelé akutní lůžkové péče nebo zřizovatelé/zakladatelé poskytovatelů akutní lůžkové péče, kteří jsou držiteli oprávnění poskytování zdravotních služeb (kraje, obce, organizace zřizované nebo zakládané kraji/obcemi, PO OSS, NNO, další subjekty poskytující veřejnou službu v oblasti zdravotní péče).
Výzva je určena pro přechodové regiony - Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj.

Co dál

Ozvěte se nám co nejdříve se svými plány a záměry. Probereme vše potřebné při bezplatné konzultaci a v případě vašeho zájmu následně rádi zařídíme zpracování povinných příloh, včasné podání žádosti i administraci dotace.
kontaktní stránka

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.