Základní info

100%
až 49 500 000
do 16.10.2023
743 000 000 Kč
Mám zájem o dotaci

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete poradit s dotací? Ozvěte se mi, ráda vám pomohu.
+420 737 180 259
info@dotacnipruvodce.cz

Chcete mít přehled o aktuálních dotacích každý den?

UZAVŘENO Rehabilitační péče

Cílem výzvy je podpora vzniku nových kapacit jednotek intenzivní neurorehabilitace v přímé návaznosti na vysoce specializovanou cerebrovaskulární a traumatologickou péči a zvýšení kvality a dostupnosti rehabilitační péče pro pacienty po kritických stavech.

Podporované aktivity

V rámci výzvy jsou podporovány dva typy aktivit.

  • Aktivita A: vytvoření a vybavení jednotek intenzivní neurorehabilitace v přímé návaznosti na centra vysoce specializované traumatologické péče I. typu pro dospělé a děti a/nebo na centra vysoce specializované cerebrovaskulární péče.
  • Aktivita B: vybavení jednotek pro následnou léčebně rehabilitační péči o dospělé a/nebo dětské pacienty v rámci poskytovatelů, kteří mají statut centra vysoce specializované cerebrovaskulární či traumatologické péče I. typu pro dospělé a/nebo děti.

Konkrétní podporované činnosti jsou:

  • Pořízení a modernizace přístrojového vybavení, zdravotnických přístrojů, technologií a dalšího vybavení.
  • Rekonstrukce, úpravy, dostavby dokončených staveb.
  • Pořízení informačních technologií (HW a SW).

Oprávnění žadatelé

Oprávněnými žadateli jsou poskytovatelé zdravotních služeb, kteří jsou držiteli statutu centra vysoce specializované traumatologické péče I. typu pro dospělé a/nebo děti nebo statutu centra vysoce specializované cerebrovaskulární péče, bez ohledu na právní formu.

Co dál

Ozvěte se nám co nejdříve se svými plány a záměry. Probereme vše potřebné při bezplatné konzultaci a v případě vašeho zájmu následně rádi zařídíme zpracování povinných příloh, včasné podání žádosti i administraci dotace.
kontaktní stránka

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.