Základní info

100%
až 80 000 000
do 30.11.2023
Mám zájem o dotaci

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete poradit s dotací? Ozvěte se mi, ráda vám pomohu.
+420 737 180 259
info@dotacnipruvodce.cz

Chcete mít přehled o aktuálních dotacích každý den?

UZAVŘENO Zdravotní následná péče

Podívejte se na podrobnosti výzvy, které podporuje rozvoj a dostupnost zdravotní následné péče.

Podporované aktivity

V rámci výzvy jsou podporovány dvě aktivity

  • Aktivita A) - Zvýšení kvality a rozšíření spektra poskytované následné lůžkové péče, v rámci, které jsou podporovány modernizace a rekonstrukce lůžkových oddělení poskytujících následnou péči,
  • Aktivita B) - Zvýšení dostupnosti následné lůžkové péče v regionech s nedostatečným pokrytím, v rámci, které jsou podporovány modernizace a rekonstrukce lůžkových oddělení, které budou nově sloužit k poskytování následné péče.

Oprávnění žadatelé

Oprávněným žadatelem jsou PO OSS, kraje, obce, organizace zřizované nebo zakládané kraji/obcemi, NNO, další subjekty poskytující veřejnou službu v oblasti zdravotní péče.
Výzva je určena pro přechodové regiony

  • území Středočeského kraje, Jihočeského kraje, Plzeňského kraje, Kraje Vysočina, Jihomoravský kraje (přípustné místo realizace pro aktivitu A),
  • území Jihočeského kraje a kraje Vysočina (přípustné místo realizace pro aktivitu B).

Co dál

Ozvěte se nám co nejdříve se svými plány a záměry. Probereme vše potřebné při bezplatné konzultaci a v případě vašeho zájmu následně rádi zařídíme zpracování povinných příloh, včasné podání žádosti i administraci dotace.
kontaktní stránka

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.