PD obnovy návsi

Co a pro koho

Dolní Bezděkov je obec, která leží poblíž Kladna. Zpracovali jsme pro ni dokumentaci, která řeší obnovu návsi podél komunikace III/ 2017 a křižovatku s komunikací III/2015. Obyvatelé se dočkají nových chodníků za zámkové dlažby i obnovení dvou autobusových zastávek včetně přístřešků a odpadkových košů – obě budou v bezbariérové formě s prvky pro nevidomé. Vzniknou také dva nové bezbariérové přechody pro chodce s varovným pásem. Upravena bude plocha pro nádoby na odpad, která se nově vydláždí a bude přístupná od komunikace, kde bude snížený silniční obrubník. Stávající plocha zeleně na návsi bude co nejvíce zvětšena a bude dosazena novými stromy a keři.

Na obrázcích si můžete prohlédnout původní stav a vizualizaci stavu nového.

Co dál

Zaujal vás projekt? Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás.

Přejít na kontaktní formulář

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.