PD parkoviště

Co a pro koho

Pro město Znojmo jsme v poslední době vypracovali hned několik projektových dokumentací. Jedna z nich řeší rekonstrukci stávajícího kolmého parkoviště, které se nachází podél komunikace Rooseveltova. Tato rekonstrukce spočívá ve výměně stávajícího špatného povrchu za nový propustný povrch, který umožní vsakování dešťové vody, a zlepší tak i podmínky pro stromy, které jsou přímo na parkovišti. Tyto stromy bude také nutno nově osadit trvalou ochranou, aby nedocházelo k jejich poškození při parkování. Některé stromy budou nahrazeny novými. Na fotkách můžete vidět stav před rekonstrukcí i po ní.

Názor klienta

„Určitě jsem spokojená. Komunikace byla velmi vstřícná, všechno, co jsme potřebovali, paní Vítková vyřídila a udělala. Všechno bylo v pořádku,“ vyjádřila se k naší práci ing. Marie Plachá z odboru investic a technických služeb.

Co dál

Zaujal vás projekt? Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás.

Přejít na kontaktní formulář

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.