Chodník, nástupová plocha u autobusové zastávky a zábradlí

Co a pro koho?

Pro obec Rožmitál pod Tremšínem jsme vypracovali projektovou dokumentaci a získali dotaci na přestavbu zchátralého chodníku od zastávky do obce.

Starý chodník jsme nahradili novým, přidali bezpečnostní prvky k přechodu pro chodce, vybudovali zábradlí a postavili nástupovou plošinu před autobusovou zastávkou.

Kolik jsme získali?

Pro Rožmitál jsme získali dotaci ve výši 1 728 000 Kč, a to z programu Státního fondu dopravní infrastruktury – Podpora rozvoje regionů.

Doba trvání

Celková doba naší spolupráce byla 15 měsíců, od listopadu 2019 až do února 2021. Za tuto dobu jsme chodník s bezpečnostními prvky naprojektovali, podali úspěšnou žádost o dotaci a zajistili administraci veřejné zakázky.

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás!

Přejít na kontaktní formulář

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.