Modernizace hospodářského pavilonu MŠ

Co a pro koho

Hlavním cílem tohoto projektu byly stavební úpravy hospodářského pavilonu mateřské školy, který byl v provozu od roku 1979 a neumožňoval např. oddělit provoz kuchyně od žáků. V rámci realizace došlo k dispozičním úpravám 1 NP, kde se nachází kuchyně a jídelny, zajišťující stravování pro děti z MŠ, ZŠ a veřejnost. Realizací došlo k žádoucímu oddělení provozu kuchyně od výdeje jídel. Vznikla jedna jídelna pro MŠ s přímou návazností na spojovací chodbu a jídelna pro ZŠ se šatnou ve vstupním prostoru. Rovněž byl přemístěn i výdej jídel pro veřejnost. Dané prostory mají nové podlahy, omítky a keramické obklady, v provozu kuchyně byla provedena ležatá kanalizace. Díky realizace splňuje pavilon veškeré hygienické požadavky.

Pavilon v číslech

Celkové náklady: 4 423 505 Kč
Výše dotace: 3 198 790 Kč
Vlastní zdroje: 1 224 715 Kč

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci nebo nám rovnou zavolejte na 605 283 808 a zeptejte se na všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás!

Přejít na kontaktní formulář

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.