Víceúčelové hřiště

Co a pro koho?

Pro obec Borová, na okraji CHKO Žďárské vrchy, jsme získali dotaci na výstavbu nového víceúčelového hřiště, které nahradilo staré asfaltové hřiště vedle základní školy.

Nyní mají žáci ZŠ Borová možnost sportovat na krásném novém povrchu, který je využíván i k mimoškolním aktivitám, jako jsou sportovní turnaje ve volejbale, v nohejbale atp.

Kolik jsme získali?

Získaná dotace byla připsána v plné požadované výši, a to je 1 592 000 Kč. Dotace byla získána z programu Ministerstva pro místní rozvoj – Sportovní infrastruktura.

Doba trvání

Doba celé naší spolupráce byla 21 měsíců, od února 2019 do listopadu 2020.

V tomto období jsme pro obec Borová zajistili kompletní projektovou dokumentaci, vypracovali a podali úspěšnou žádost o dotaci a zajistili následnou administrativu veřejné zakázky.

Co dál

Zaujal vás projekt? Neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem k vašim záměrům, dotacím nebo související administrativě! Domluvte si na našich webových stránkách nezávaznou bezplatnou konzultaci a probereme všechno, co vás zajímá.

Jsme tu pro vás.

Přejít na kontaktní formulář

Váš průvodce světem dotací od A do Z

Za roky práce máme dokonalý proces, od podání žádosti po výběr dodavatele. Věnujeme se územně samosprávným celkům, spolkům, sociálním službám a dalším subjektům neziskového sektoru.