Aktuality ze světa dotací

Naučíme vás, jak sestavit úspěšnou žádost o dotaci
Žádali jste někdy o dotaci na vaše obecní projekty? A vyšlo vám to? Pokud ano, blahopřejeme. Pokud ne, tak nezoufejte. Jsme tu my a poradíme vám, jak na to. Jak? To se dozvíte 26. 10. 2021 na našem semináři ve Velkém Oseku u Kolína.
Číst více
Podpora rozvoje a obnovy venkova - MMR dotace
A je to tady! Podzimní kolo dotací na rozvoj venkova od Ministerstva pro místní rozvoj začalo dnešním dnem - 4. 10. 2021. Co to znamená pro starosty obcí do 3 000 obyvatel? Obrovskou příležitost získat státní dotace na rozvoj jejich obcí!
Číst více
Podpora obcí s 3 001 - 10 000 obyvateli - MMR dotace
A je to tady! Podzimní kolo dotací na rozvoj venkova od Ministerstva pro místní rozvoj začalo dnešním dnem - 4. 10. 2021. Co to znamená pro starosty obcí a měst s 3 001 - 10 000 obyvateli? Obrovskou příležitost získat státní dotace na rozvoj jejich obcí a
Číst více
Dotace na brownfieldy - zbavte se starých budov
Brownfield, co to je a proč bychom je měli využívat? Staré a rozpadlé budovy skýtají jistá kouzla, ještě větší kouzlo má však nové využití starého prostoru. Vdechněte nový smysl starým budovám a územím.
Číst více
NSA - Regiony 2021 - dotace na sportoviště a zázemí
Stavba nových kabin, multifunkčního hřiště nebo rekonstrukce zázemí a nákup vybavení sportoviště? Tyto a další aktivity podporuje nejnovější dotační výzva Národní sportovní agentury - Regiony 2021. Zvýšená alokace je příslibem vysoké šance podpoření i vaš
Číst více
Ministerstvo pro místní rozvoj a jeho dotace
Ministerstvo pro místní rozvoj, zkráceně MMR. Co má za cíle, jaké nabízí dotační programy a komu chce pomoci především? Zjistěte více o tomto velmi činném řídícím orgánu v oblasti dotací a státní podpory veřejného sektoru.
Číst více
Dotační příležitosti pro základní školy
Školská zařízení jsou ve většině případů státními organizacemi. To znamená, že výše jejich příjmů závisí na státu a rozhodnutí jeho zástupců. Jaké jsou další způsoby jak přivést finance do školství a přispět k jeho rozvoji?
Číst více
Reference naše dlouhodobého klienta - obec Plaňany
V tomto článku si přečtěte zkušenost našeho dlouholetého klienta s naší prací. Obec Plaňany je z blízkého okolí, proto za sebou máme již řadu projektů. Které to jsou a jak dopadly, se dozvíte v řádcích níže.
Číst více
Modernizační fond - SFŽP dotace pro obce, města a kraje
V první části programů MF jsme nalezli dotace pro podnikatele. V části druhé jsou dotace pro veřejný sektor, tedy obce, města a kraje. Pojďme si o nich říct víc.
Číst více
Modernizační fond - SFŽP dotace pro podnikatelské subjekty
Dotační programy z nového Modernizačního fondu jsou rozděleny na 2 části. První část jsou dotační programy pro podnikatelské subjetky. Druhá část programů je pro veřejné subjekty, tedy pro města a obce.
Číst více
Modernizační fond - dotace pro rozvoj zelené energetiky
Evropská unie chce být do roku 2050 uhlíkově neutrální. Modernizační fond je jeden z prvních kroků. Podaří se Evropě, a s ní i nám, dosáhnout jejího zeleného cíle?
Číst více
Připravte se na dotační výzvu - DČOV od SFŽP
Státní fond Životního prostředí připravuje novou dotační výzvu na vybudování Domovních čističek odpadních vod. Poslední kolo tohoto titulu mělo obrovský úspěch, a proto byla navýšena alokace a bude další kolo.
Číst více
Národní plán obnovy - dotace pro zotavení České republiky
NPO je strategický dokument, na kterém spolupracoval úřad vlády s jednotlivými ministerstvy. Cílem plánu je vyvést Českou republiku z krize vyvolané pandemií COVID-19. A vize celého Plánu obnovy? Česká republika odolná a konkurenceschopná.
Číst více
Rozvoj místních sportovišť a zázemí - Kabina - NSA - livestream
A je to tady, NSA vyhlásilo novou dotační výzvu pro obce do 3 000 obyvatel a my vám o ní řekneme víc! 17. 6. od 14:00 na našem YouTube kanále - Dotační průvodce. Nepropásněte to.
Číst více
Výsledky dotačního programu MMR - Podpora rozvoje regionů 2019+
Obnova místních komunikací, sportovní infrastruktury či rekonstrukce a přestavby veřejných budov. Tyto a další projekty podporuje Ministerstvo pro místní rozvoj v programu Podpora rozvoje regionů 2019+. Podívejte se na výsledky posledního kola.
Číst více
NSA financuje sportoviště v obcích do 3 000 obyvatel
Národní sportovní agentura má vyhlášenou výzvu na podporu sportovní infrastruktury v menších obcích, přesněji v obcích do 3 000 obyvatel. Postavte hřiště, kabiny nebo opravte staré oplocení a osvětlení sportovišť i ve vaší obci.
Číst více
Livestream - REACT-EU - rekonstrukce a výstavba sociálních služeb
Získejte náskok před ostatními žadateli a připravte se na výzvu REACT-EU č. 101, který zastřešuje program IROP. V live streamu se dozvíte, o čem výzvy jsou a jak se nejlépe připravit na podání žádosti.
Číst více
Investiční dotace NSA končí! Stihli jste to?
Národní sportovní agentura (NSA) vyhlásilo předčasné ukončení dotačních výzev 12/2020 - investice do 10 milionů a 13/2020 - investice nad 10 milionů. Počet žadatelů byl mnohem větší než se kterým se původně počítalo.
Číst více
IROP 2021 - 2027. Operační programy, dotace, prioritní osy a co dalšího?
Nové programové období Integrovaného rozvojového operačního programu je tady. Čeká nás sedm krásný let nových dotací, projektů a rozvoje měst, obcí a krajů. Podpořena bude oblast zdravotnictví, kultury, školství a mnoho dalšího.
Číst více
Aktualizace dotace na zdroje pitné vody - MŽP
Aktualizovaný dotační titul na podporu čisté vody ve městech a obcích. Dejte vašim občanům čerstvou a čistou pitnou vodu. Budou rádi.
Číst více
Dotace na čistou vodu a ohrožené ptactvo - SFŽP
Státní fond Životního prostředí (SFŽP) vyčlenil částku přes 100 milionů korun na dvě dotační výzvy pro lepší životní prostředí. Dotace podporují projektovou dokumentaci pro kanalizace, vodovody a ochranu biotopů a ohrožených druhů ptactva.
Číst více
REACT-EU - IROP. Co to je? Dotace, program, nástroj?
Slyšeli jste už o REACTu? Co to vlastně je a kde se vzal? To jsme taky dlouho nevěděli, ale už to víme. REACT-EU je nástroj Evropské unie pro podporu reakcí na dopady pandemie COVID-19.
Číst více
MŠMT dotace na letní kempy 2021. Až 9 000 000 Kč na pořádání kempů? To není vůbec zlé.
Letní tábory a kempy jsou díky Covidové době v ohrožení a socializační návyky dětí taktéž. MŠMT se s tím však snaží bojovat a vytvořilo dotační výzvu LETNÍ KEMPY 2021 s celkovou alokací 100 000 000 Kč.
Číst více
Investiční dotace pro JSDH obcí. Co takhle nová cisterna?
Nová cisternová stříkačka, osobní automobil nebo rekonstrukce požární zbrojnice? Ano, tohle všechno je nyní možné díky dotační výzvě Ministerstva vnitra a Generálního ředitelství HZS ČR. Získejte až 4 500 000 Kč.
Číst více
Dotace pro sociální služby - rekonstrukce i pořízení vybavení
Navýšení kapacit a zkvalitnění stávajících pobytových zařízení? Naplňujte materiálně technické standardy a přilákejte více klientů do vašeho zařízení. Dotace MPSV pro sociální služby.
Číst více
NSA dotace - standardizovaná infrastruktura
Národní sportovní agentura (NSA) má vyhlášenou dlouhodobou průběžnou výzvu. Dotační výzva je zaměřena na zkvalitnění sportovní infrastruktury ČR.
Číst více
NSA a investiční dotace nad 10 000 000 Kč
Národní sportovní agentura (NSA) má vyhlášenou dlouhodobou průběžnou výzvu. Dotační výzva je zaměřena na všeobecný rozvoj sportovní infrastruktury v České republice. Maximálně můžete získat až 50 000 000 Kč.
Číst více
NSA a investiční dotace do 10 000 000 Kč
Národní sportovní agentura (NSA) má vyhlášenou dlouhodobou průběžnou výzvu. Dotační výzva je zaměřena na všeobecný rozvoj sportovní infrastruktury v České republice. Maximálně můžete získat 10 000 000 Kč.
Číst více
3 možnosti, jak opravit v roce 2021 památky z dotačních zdrojů
Dotace na ochranu a obnovu kulturního dědictví, dotace na inovativní využití kulturního dědictví, údržba a obnova kulturních a venkovských prvků.
Číst více
šipka směřující vpravo nahoru

Chcete mít přehled o aktuálních dotacích každý den?

Vaše osobní údaje neposkytujeme třetím stranám.
Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit.
vaše osobní údaje neposkytujeme třetím stranám.
Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit.